facebook

Aktualności

Pierwsze spotkanie „Izbowej Akademii e-commerce”

31.08.2015
E-Grupa, działająca przy Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie zorganizowała w kwietniu pierwsze spotkanie w ramach projektu „Izbowa Akademia e- commerce”. W Hotelu Verde w Mścicach zgromadzili się przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż internetową. W spotkaniu wzięło udział ponad 30 firm.

Podczas akademii prelegenci poruszyli najważniejsze zagadnienia związane z e-handlem. Mowa tutaj o marketingu online, logistyce i obsłudze klienta. Doświadczeni teoretycy i praktycy e-commerce przedstawili, jak zwiększyć sprzedaż w Internecie. Pokazali, że należy dbać o wizerunek w sieci.

Robert Bodendorf z Północnej Izby Gospodarczej i Michał Mętlewicz z Viwa Entertainment rozpoczęli szkolenie od przedstawienia genezy powstania e-Grupy, mówili także o korzyściach płynących z członkostwa w Północnej Izbie Gospodarczej.

Tuż po nich głos zabrał Przemysław Korszeń, właściciel Interaktywnej Agencji CleverAgency. Pokazał wszystkie zalety płynące z świadomego i dobrze kierowanego marketingu szeptanego.

Kolejnym prelegentem był Jakub Nagórski z North.pl, który zdradził tajniki profesjonalnej obsługi klienta w e-commerce, a jako ostatnia zaprezentowała się Dagmara Malczewska - Grzelak ze sklepu Intymna.pl, która treściwie opowiadała o sprzedaży.

Oprócz ciekawych i inspirujących wystąpień uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z specjalnych ofert i porad DPD dla członków e-Grupy.