Roczne archiwum: 2019

facebook-260818_1920

Cele reklamowe na Facebooku

Pierwsze kroki w korzystaniu z menadżera reklam mogą przysporzyć kilka przeszkód. Pierwszą z nich jest zdecydowanie konfiguracja. Najczęściej popełnianym błędem, jest wybór pozyskania polubień, nawet jeśli nie jest to naszym celem. Takie działanie może doprowadzić do utraty naszego budżetu. Jeśli, więc chcemy wygenerować dobre wyniki, musimy w pełni zrozumieć wszelkie cele.

Czytaj dalej Cele reklamowe na Facebooku

facebook-icon-social-media-face

Jak stworzyć skuteczną reklamę na Facebooku?

Dzisiejsze czasy stwarzają coraz więcej form sprzedaży produktów. Zdaniem niektórych, aż 90 % z nich można sprzedać za pomocą Facebooka. Niestety bywają też produkty, które sprzedają się trudno, nawet na takich portalach. Dlatego musimy stworzyć takie zainteresowanie, aby produkt zaczął zyskiwać na popularności.

Czytaj dalej Jak stworzyć skuteczną reklamę na Facebooku?

facebook-1903445_1920

Optymalizacja budżetu reklam na Facebooku

Jednym z minusów niekontrolowania naszych reklam na Facebooku, jest ich drastyczna zmiana. Dlatego tak ważne jest, aby stale ich doglądać. Średnie wartości wglądu, wahają się między dwoma a trzema dniami. Z godziny na godzinę, wyniki mogą się zmienić, a co gorsza nie na nasza korzyść. Aby uchronić się przed stratami, warto skorzystać z pomocy Facebooka, jaką jest optymalizacja budżetu. Pomoże ona uchwycić niekorzystne dla nas momenty oraz postara się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Czytaj dalej Optymalizacja budżetu reklam na Facebooku

facebook-box-1334045_1920

Rodzaje kampanii na Facebooku

F-commerce to powiązany rynek e-commerce oraz strefa społecznościowa. Do tych działań wykorzystuję się potężną platformę jaką jest Facebook. W obecnych czasach, każda firma powinna komunikować się z odbiorcami, przy pomocy mediów społecznościowych. Jest to ważne działanie, gdyż takie portale skupiają najwięcej użytkowników. A jak wszędzie wiadomo im większy wkład obserwujących tym większe dochody.

Czytaj dalej Rodzaje kampanii na Facebooku

instagram-1581266_1920

Jak zdobyć followersów na Instagramie?

Media społecznościowe to najlepszy sposób na promocje swojej osoby lub usług. Angażują one spore grono potencjalnych odbiorców, przez co my zyskujemy na tym klientów. Rezygnując z takiego kanału promocji, możemy prędzej czy później wiele stracić. Czy stać nas na to? Zdecydowanie nie, dlatego więc zdecydujmy się na odpowiedni krok i stwórzmy konto na jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych, czyli na Instagramie.

Czytaj dalej Jak zdobyć followersów na Instagramie?

Jak promować firmę na Instagramie?

Instagram rośnie w siłę, jeśli chodzi o biznes. Każda branża ma szanse na ciekawe i skuteczne zaistnienie tam, a co za tym idzie ogromny sukces. To dobry sposób na promocję naszych usług czy produktów. Jeśli już znasz siłę tej platformy i chcesz w niej zaistnieć, nie bój się odważyć i poznaj możliwości światowej społeczności.

Czytaj dalej Jak promować firmę na Instagramie?

Jak zarabiać na Instagramie?

W ciągu ostatnich lat, Instagram zaczął odgrywać znaczną rolę w marketingu internetowym. Posiada on ogromne grono aktywnych użytkowników, dzięki czemu zasięgi postów oraz zaangażowanie użytkowników jest dość duże. Instagram pnie się coraz wyżej wśród social mediów, nie jest więc zaskoczeniem, że firmy zaczęły poświęcać mu więcej uwagi i przeznaczać swój budżet właśnie na ten rodzaj mediów. Czerpanie korzyści majątkowych dzięki obecności na Instagramie, jest więc możliwe.

Czytaj dalej Jak zarabiać na Instagramie?

Instagram – przydatne aplikacje

Instagram sam w sobie jest jedną z najpopularniejszych platform, gdzie użytkownicy mogą publikować swoje zdjęcia i dzielić się nimi z szeroko pojętą publiką. Instagram umożliwia nam zarówno publikowanie swoich zdjęć, nawiązywanie kontaktów z ludźmi z całego świata, jak i jest dobrym sposobem na zarobek. Nie zawsze łatwo jest się wybić, mając tak liczną konkurencję, a co dopiero dopilnować wszystkich szczegółów samemu.

Czytaj dalej Instagram – przydatne aplikacje

Instagram – jak zacząć?

Instagram stał się jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych. Już od niedawna, liczba zarejestrowanych użytkowników, przekroczyła jeden miliard. Dlatego też, jeśli naszym celem jest dotarcie do dużej grupy osób, właśnie na tej platformie powinniśmy się zarejestrować. Samo założenie konta nie jest trudne, po wcześniejszym pobraniu aplikacji, należy zarejestrować się na Instagramie poprzez jedną z dwóch możliwości.

Czytaj dalej Instagram – jak zacząć?