facebook

Facebook dla firm

Zastanawiasz się, jak przełożyć aktywność w mediach społecznościowych na wzrost przychodów z prowadzonego przez siebie biznesu? Zleć prowadzenie konta firmowego na Facebooku doświadczonym profesjonalistom! Specjalnie dla Ciebie założymy i poprowadzimy fanpage firmowy na podstawie indywidualnej strategii, opracowanej z uwzględnieniem specyfiki i realnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i przekonaj się, jak wiele korzyści dają skuteczna komunikacja w social mediach oraz budowanie trwałych relacji z użytkownikami najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie.


A może Twoja firma jest już obecna na Facebooku, ale fanpage nie generuje spodziewanych efektów? Dziś nie wystarczy już „być” w social mediach – niezbędny jest angażujący, wartościowy content. Wiemy jak „ożywić” stronę marki, by stała się ona najważniejszą platformą wymiany informacji z obecnymi i przyszłymi Klientami. Zlecając nam prowadzenie konta firmowego, zyskujesz gwarancję przystępnej ceny, kompleksowej obsługi, otwartej komunikacji i skutecznej promocji marki na najważniejszym globalnym portalu społecznościowym. Zastanawiasz się, jak przełożyć aktywność w mediach społecznościowych na wzrost przychodów z prowadzonego przez siebie biznesu? Zleć prowadzenie konta firmowego na Facebooku doświadczonym profesjonalistom! Specjalnie dla Ciebie założymy i poprowadzimy fanpage firmowy na podstawie indywidualnej strategii, opracowanej z uwzględnieniem specyfiki i realnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i przekonaj się, jak wiele korzyści dają skuteczna komunikacja w social mediach oraz budowanie trwałych relacji z użytkownikami najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie.


A może Twoja firma jest już obecna na Facebooku, ale fanpage nie generuje spodziewanych efektów? Dziś nie wystarczy już „być” w social mediach – niezbędny jest angażujący, wartościowy content. Wiemy jak „ożywić” stronę marki, by stała się ona najważniejszą platformą wymiany informacji z obecnymi i przyszłymi Klientami. Zlecając nam prowadzenie konta firmowego, zyskujesz gwarancję przystępnej ceny, kompleksowej obsługi, otwartej komunikacji i skutecznej promocji marki na najważniejszym globalnym portalu społecznościowym.Prowadzenie Facebooka firmowego

Zastanawiasz się, jak możesz promować swoje produkty lub usługi na Facebooku? Chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści daje budowanie relacji z fanami na Twoim fanpage’u? Social media dają podmiotom z branży e-commerce nieograniczone możliwości pozyskiwania nowych Klientów, m.in. poprzez:


To tylko niektóre możliwości skutecznej promocji sklepu internetowego, firmy usługowej, biura lub dowolnego przedsiębiorstwa poprzez najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Facebook dla firm to szereg przydatnych i często całkowicie darmowych narzędzi, dzięki którym Twoja oferta dotrze do większej liczby odbiorców, firma zyska dodatkowych Klientów i zlecenia, a także wizerunek eksperta, umacniając swoją pozycję w branży.Prowadzenie Facebooka firmowego – 3 powody, dla których powinieneś nam zaufać


  1. Strategia działań – zarządzając Twoim biznesowym profilem, niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Punktem wyjścia do stworzenia skutecznej komunikacji w social mediach jest przemyślana strategia, oparta o najmocniejsze strony firmy.
  2. Stały nadzór – kluczem do sukcesu w prowadzeniu konta firmowego na Facebooku jest pozostawanie w ciągłej interakcji. Dodawanie postów, odpowiedzi na komentarze, obsługa Messengera, czy reagowanie na sytuacje kryzysowe – powierzając nam opiekę nad fanpage’m, zyskujesz gwarancję profesjonalnie poprowadzonej komunikacji.
  3. Analityka i mierzalne efekty – obecność firmy na Facebooku służy nie tylko kreowaniu świadomości marki, ale także zwiększaniu wyników sprzedaży. Przyjętą strategię biznesową realizujemy na podstawie narzędzi i rozwiązań pozwalających mierzyć skuteczność podejmowanych działań. Dzięki temu możemy nieustannie udoskonalać komunikację Twojego brandu w mediach społecznościowych.


Fanpage firmowy

Choć social media, a w szczególności Facebook, od lat dają firmom potężne możliwości promocyjne, wielu przedsiębiorców nadal popełnia poważny błąd, ignorując ten kanał komunikacji. Tymczasem, takie „grzechy” jak:to najkrótsza droga do zamknięcia się na nowych Klientów, którzy każdego dnia spędzają na Facebooku nawet kilka godzin. Współpracując z nami w zakresie prowadzenia firmowego konta, zyskujesz gwarancję kompleksowej obsługi, oraz cenne wsparcie doświadczonych specjalistów. Wszystkie działania związane z obsługą strony bierzemy na siebie, jednocześnie dając Ci pełną kontrolę nad treścią oraz formą zamieszczanych komunikatów. Dzięki temu masz pewność, że na firmowej platformie nic nie zostanie umieszczone bez Twojej zgody i wiedzy. Cena za prowadzenie firmowego Facebooka zawsze ustalana jest indywidualnie i zależy m.in.: od specyfiki działalności, przyjętego sposobu komunikacji czy ilości publikowanych materiałów. Chcesz, by Twój fanpage na Facebooku jeszcze lepiej oddawał wyjątkowość firmy i jej oferty? Skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby oraz oczekiwania. My opracujemy dedykowaną strategię komunikacji i stworzymy konto, które szybko stanie się najlepszą wizytówką Twojego biznesu w social mediach. Wyprzedź konkurencję i już dziś przekonaj się, jak wiele korzyści daje aktywna obecność na Facebooku!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie czekaj! Napisz do nas używając poniższego formularza kontaktowego. Możesz również zadzwonić pod nasz numer telefonu 796 029 009 by dopytać o szczegóły oferty i rozpocząć z nami współpracę.