facebook

Kompleksowe prowadzenie Facebooka dla Twojej firmy

Prowadzenie Facebooka

Chcesz, aby Twoja firma stała się lepiej rozpoznawalna w mediach społecznościowych? A może nie posiadasz jeszcze własnego fanpage’a i chcesz to zmienić? Sprawdź naszą ofertę i powierz prowadzenie firmowego Facebooka profesjonalistom! Jako agencja interaktywna, od lat zajmująca się obsługą kont w social mediach, zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie oraz weźmiemy na siebie wszystkie obowiązki wynikające z posiadania firmowej strony Facebook.


Profile najpopularniejszych polskich i światowych marek na Facebooku śledzą miliony użytkowników. Poważny odsetek tej liczby stanowią aktualni lub przyszli Klienci danej marki. Jeśli chcesz, by darmowa platforma promocyjna, jaką jest Facebook, pozwoliła również Tobie pozyskać nowych Klientów, nie czekaj dłużej i załóż fanpage na FB. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy, oferując nasze kompleksowe usługi, obejmujące:
Profesjonalne prowadzenie Facebooka

Istnieje wiele sposobów na skuteczną i profesjonalną promocję marki w największym serwisie społecznościowym na świecie. Facebook daje firmom nieograniczone możliwości reklamowe. Co istotne – większość z nich jest całkowicie darmowa! Czasy, w których sukces w social mediach gwarantowało wyłącznie publikowanie linków do oferty sklepu internetowego czy śmiesznych memów, dawno minęły. Obecnie standardem jest optymalizacja kampanii dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji, takich jak Marketplace, Facebook Ads lub wspieranie sprzedaży za pomocą Messengera. Warunki skutecznej komunikacji marek na portalach społecznościowych, to m.in.:


Posty i sponsorowane kampanie, tworzenie wydarzeń, grup czy możliwość otwarcia sklepu na FB, to tylko niektóre pomysły na efektywną promocję brandu w social mediach. Problemem wielu firm jest równoczesne korzystanie ze wszystkich dostępnych narzędzi lub wybór tych, które niekoniecznie zapewnią najlepszy efekt w komunikacji z odbiorcami. Powierzając nam profesjonalne prowadzenie Facebooka, możesz być pewien, że wszystkie podejmowane w imieniu marki akcje, będą poprzedzone szczegółową analizą korzyści, a ich skuteczność mierzona za pomocą niezawodnych narzędzi analitycznych.


Działania w social mediach powinny skupiać się nie tylko na budowaniu relacji z fanami, ale także mieć na celu realizację podstawowego, określonego przez markę celu biznesowego. Angażowanie odbiorców może przybierać różne formy. Jak wygląda to w praktyce? Sprawdź poniższe przykłady!

  1. Jeśli Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży, proponujemy Ci kampanie ofertowe oraz komunikację nastawioną na promocję Twoich produktów i usług.
  2. Jeżeli priorytetem jest kreowanie wizerunku marki, działania powinny skupiać się na budowaniu relacji z użytkownikami, dostarczeniu wartościowych treści czy organizacji angażujących wydarzeń.
  3. Jeśli chcesz zwiększyć zasięg i pozyskać kolejnych Klientów, integralnym elementem prowadzenia Facebooka powinna być analiza zwyczajów konsumenckich oraz styl komunikacji, który wykreuje zapotrzebowanie na Twoje produkty.


Profesjonalne prowadzenie Facebooka

Podstawą aktywności marki w mediach społecznościowych jest indywidualna strategia komunikacyjna. To ona determinuje styl prowadzenia fanpage’a, wpływa na ilość zamieszczanych postów oraz podejmowanych działań. Od tych czynników pośrednio zależy również cena za prowadzenie Facebooka. Każda z tych usług wyceniana jest indywidualnie, z uwzględnieniem ilości publikowanych postów, częstotliwości podejmowanych działań czy narzędzi wykorzystywanych w kampaniach promocyjnych i reklamowych. Jakość prowadzonego fanpage nie zawsze uzależniona jest od ilości publikowanych materiałów. W wielu branżach rozwój profilu uzależniony jest od zamieszczania wysokiej jakości treści, inne wymagają płatnej promocji, by dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. W takich przypadkach wpływ na ostateczną cenę usługi ma również budżet na reklamę, obejmujący stawki za kliknięcie, ale także opłaty za przygotowanie reklam czy konfigurację kampanii promocyjnej.


Każdemu z naszych Klientów gwarantujemy osobistą wycenę oraz atrakcyjne warunki współpracy, dostosowane do specyfiki firmy, przyjętej strategii komunikacji oraz ilości publikowanych materiałów. Skontaktuj się z nami i sprawdź dedykowaną cenę za profesjonalne prowadzenie Facebooka. Zyskaj przewagę nad konkurencją i docieraj do nowych grup odbiorców, wykorzystując pełnię możliwości mediów społecznościowych!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie czekaj! Napisz do nas używając poniższego formularza kontaktowego. Możesz również zadzwonić pod nasz numer telefonu 796 029 009 by dopytać o szczegóły oferty i rozpocząć z nami współpracę.