facebook

Kompleksowe prowadzenie fanpage dla Twojej firmy

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Według danych za 2 kwartał 2019 roku, globalna liczba użytkowników Facebooka wynosi już 2,4 miliarda i nieustannie rośnie. Jako podaje serwis mobiRANK, w końcówce 2018 roku tylko w Polsce z FB korzystało blisko 17 milionów osób. To wystarczający powód, dla którego, jako przedsiębiorca poszukujący nowych Klientów na swoje towary i usługi, powinieneś zacząć aktywnie promować swoją firmę w największym globalnym serwisie społecznościowym. Jak robić to skutecznie? Powierzając komunikację w social mediach ekspertom z wieloletnim doświadczeniem! Nasza agencja oferuje Ci kompleksowe prowadzenie fanpage na Facebooku. Skontaktuj się z nami, jeśli jeszcze go nie masz lub chcesz „ożywić” swój profil i uczynić go potężnym narzędziem marketingowym na polu walki o nowych Klientów.


Wielu przedsiębiorców popełnia poważny błąd biznesowy, bagatelizując aktywność firmy na Facebooku. Brak czasu, niewystarczający zakres umiejętności, ograniczenie funduszy czy obiegowa opinia jakoby „Facebook nie zwiększał sprzedaży”, to tylko niektóre powody, dla których tak wiele firm nadal nie jest aktywnych w obszarze social mediów. Tymczasem, stworzenie i umiejętne prowadzenie firmowego fanpage’a na FB pozwoli Ci nie tylko docierać z ofertą do nowych odbiorców, ale także zbudować wokół swojej firmy społeczność wiernych i oddanych użytkowników. Umiejętnie prowadzone działania z pewnością zaprocentują w biznesie, przekładają się na wzrost wyników sprzedaży i nowoczesny, ekspercki wizerunek Twojej firmy. Warunek jest jeden – powinieneś powierzyć obsługę Facebooka profesjonalistom.Tworzenie fanpage na Fb


Jako agencja od lat obsługująca social media swoich Klientów kompleksowo, zapewniamy szeroki zakres działań. Nad sukcesem Twojej firmy w mediach społecznościowych pracuje zespół doświadczonych fachowców. Nasza oferta obejmuje m.in.:


Dlaczego Facebook jest tak doskonałym miejscem do promowania Twoich produktów oraz usług? Oprócz rosnącej nieustannie liczby użytkowników serwis ten ma jeszcze jeden atut. Stanowi obecnie główną platformę wymiany informacji pomiędzy użytkownikami internetu. Nic nie wskazuje, na to, by w najbliższych latach sytuacja miała ulec zmianie. Właśnie dlatego, aktywna obecność w serwisie to szansa na darmową promocję wśród kilkunastu milionów Polaków, którzy regularnie logują się na swój profil.


Proces, jakim jest tworzenie i prowadzenie fanpage na FB, wymaga odpowiedniego planu i dedykowanej strategii działań. Przed przystąpieniem do pracy, nasi eksperci szczegółowo planują komunikację na stronie. Dobór optymalnych posunięć marketingowych oraz właściwych narzędzi uzależniony jest od specyfiki prowadzonego biznesu, mocnych stron Twojej firmy oraz profilu odbiorcy, do którego zamierasz kierować swoje komunikaty. Wszystko to sprawia, że powierzając nam stworzenie fanpage’a na Facebooku, zyskujesz pewność skutecznej i profesjonalnie prowadzonej komunikacji z obecnymi oraz przyszłymi Klientami.Prowadzenie fanpage oferta

Trendy w mediach społecznościowych zmieniają się z ogromną dynamiką. Warunkiem skutecznej i aktualnej komunikacji marki na Facebooku jest odpowiadanie na zmieniające się potrzeby użytkowników oraz reagowanie na różne sytuacje, w tym te kryzysowe. Zamiast zatrudniać i szkolić dodatkowego pracownika do prowadzenia fanpage na FB, zleć jego obsługę nam! Gwarantujemy stały nadzór nad treściami umieszczanymi w serwisie oraz mierzenie skuteczności kampanii za pomocą najlepszych narzędzi analitycznych. Współpraca z nami to:


Jeśli podobnie jak wielu przedsiębiorców, zastanawiasz się, ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku, skontaktuj się z nami i odbierz niezobowiązującą wycenę! Koszty każdej usługi określamy indywidualnie, biorąc pod uwagę potencjał branży, w jakiej działa firma, styl prowadzenia komunikacji czy charakter grupy docelowej. Na koszt prowadzenia fanpage na FB wpływa również ilość postów i publikowanych materiałów czy budżet, jaki Twoja firma zamierza przeznaczyć na kampanię reklamową.


Twoja firma nie ma jeszcze własnego fanpage na Facebooku? Chcesz zdobyć przewagę nad konkurencją, powierzając prowadzenie strony profesjonalistom? Skorzystaj z naszych usług i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, kreując wizerunek marki w mediach społecznościowych!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie czekaj! Napisz do nas używając poniższego formularza kontaktowego. Możesz również zadzwonić pod nasz numer telefonu 796 029 009 by dopytać o szczegóły oferty i rozpocząć z nami współpracę.