facebook

Kompleksowa reklama na Facebooku dla Twojej firmy

Reklama na Facebooku

Twoja firma posiada profil na Facebooku, ale nie pozyskuje nowych Klientów? Zastanawiasz się, co zrobić, by obecność w social mediach przyniosła Ci wymierne korzyści biznesowe? Płatna reklama FB pozwoli Ci docierać ze swoją ofertą do tysięcy nowych użytkowników! Zleć nam obsługę kampanii Facebook Ads i dołącz do grona firm, które korzystają z możliwości promocyjnych, jakie daje największy globalny porta społecznościowy.
Codziennie na Facebooku loguje się kilkanaście milionów Polaków. Wśród nich może być wielu potencjalnych odbiorców Twoich towarów lub usług. Jednak FB regularnie „obcina” zasięgi stronom firmowym, co powoduje, że, chcąc zaistnieć w największym serwisie społecznościowym na świecie, powinieneś zainwestować w płatne komunikaty promocyjne. Umiejętnie zaprojektowana i przeprowadzona kampania może dać Twojej firmie zyski wielokrotnie wyższe niż cena reklamy na Facebooku, dlatego już dziś skontaktuj się z nami i zleć przygotowanie kampanii Facebook Ads doświadczonym specjalistom!Płatna reklama na Facebooku

Dlaczego tak wiele podmiotów z różnych branż decyduje się na promocję swoich usług za pośrednictwem FB Ads? Emitowanie płatnych reklam daje firmom wiele wymiernych korzyści biznesowych – od budowy społeczności wokół swojej oferty, aż po zwiększenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych Klientów. Poniżej znajdziesz najważniejsze powody, dla których warto inwestować w reklamę na Facebooku:


Oczywiście, to tylko najważniejsze korzyści, jakie odniesie Twoja firma, inwestując w płatną reklamę na Facebooku. W zależności od potrzeb oraz specyfiki branży wybierzemy najatrakcyjniejszą i najskuteczniejszą formę graficzną lub tekstową komunikatu. Konsekwentnie realizujemy działania promocyjne na podstawie założeń indywidualnej strategii marketingowej, którą sporządzimy dla Twojego przedsiębiorstwa. Wszystko po to, by płatna reklama FB docierała do osób, na których najbardziej Ci zależy.


Przykład: Prowadzisz sklep sportowy? To świetnie! Twoje reklamy wyświetlą się użytkownikom, którzy preferują aktywny tryb życia i często kupują niezbędny sprzęt online.


Jako agencja interaktywna z wieloletnim stażem na rynku, pragniemy zaproponować Ci kompleksową obsługę w zakresie realizowania kampanii reklamowych na FB. Nasze działania w social mediach wykorzystują sprawdzone, najskuteczniejsze dla danego biznesu rozwiązania. Dzięki nam dasz się poznać zarówno nowym Klientom, jak i przypomnisz o sobie osobom, które skorzystały już z Twojej oferty lub opuściły stronę, nie składając zamówienia. W realizowanych przez nas kampaniach wykorzystujemy nowoczesne formaty, takie jak reklama dynamiczna. Pozwala ona na wyświetlanie użytkownikom produktów, których w danym momencie poszukują oni w sieci. W jednej jednostce reklamowej umieszczamy od 3 do 5 produktów z linkami, które przekierują użytkownika do Twojego serwisu sprzedażowego. Dzięki precyzyjnemu tagowaniu reklamy FB możliwe jest również mierzenie jej skuteczności za pomocą Google Analytics oraz innych narzędzi do analityki internetowej.Specjaliści od reklamy na Facebooku z Poznania

Prowadzisz firmę w Poznaniu lub okolicy i poszukujesz doświadczonej agencji, która obsłuży Twoją kampanię reklamową na Facebooku? Chcesz docierać ze swoją ofertą do tych użytkowników, na których zależy Ci najbardziej? Skontaktuj się z nami już dziś i wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie w reklamie FB. Skorzystaj z wygodnego modelu rozliczenia CPC (płatność za kliknięcie) i ponoś koszty jedynie wtedy, gdy użytkownik kliknie link prowadzących do Twojego sklepu lub strony firmowej. Cena reklamy na Facebooku uzależniona jest od długości trwania kampanii, ilości emitowanych komunikatów oraz zasięgu, jaki chcesz zdobyć dzięki promowanym postom.
Podsumowując, jeśli jeszcze nie korzystasz z płatnej reklamy na FB, pamiętaj, że:Nadal uważasz, że płatna reklama na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie nie jest Ci potrzebna? A może rozumiesz już, jak wiele realnych korzyści biznesowych daje właściwie zaprojektowana i umiejętnie przeprowadzona kampania sprzedażowa na FB? Skontaktuj się z nami i zacznij sprzedawać więcej dzięki działaniom promocyjnym dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb!

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie czekaj! Napisz do nas używając poniższego formularza kontaktowego. Możesz również zadzwonić pod nasz numer telefonu 796 029 009 by dopytać o szczegóły oferty i rozpocząć z nami współpracę.