Marketing szeptany Poznań | CleverAgency

Marketing szeptany


Wizerunek firmy ma kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji zakupowej przez klienta.
Komentarze, opinie i wpisy w Internecie na temat produktu, usługi czy firmy można znaleźć na forach, blogach, stronach branżowych czy w porównywarkach cenowych. Wszędzie tam, gdzie toczy się dyskusja z udziałem Twoich potencjalnych klientów, jesteśmy także my. Zajmujemy się profesjonalnym budowaniem świadomości oraz pozytywnego wizerunku firm w Internecie.
5
kroków
do sukcesu twojej firmy
Zbieramy informacje
o produkcie
Przesyłamy brief do uzupełnienia. Wypełniony brief pozwala na prowadzenie kampanii zgodnie z Twoimi celami i wytycznymi. Na starcie analizujemy także wizerunek Twojego produktu bądź firmy w internecie.
Na bieżąco szukamy interesujących
dyskusji i stron
Nasze wpisy zamieszczamy na stronach i forach, które są w największym stopniu powiązane z Twoją działalnością i zastosowaniem produktu. Informacja o Twojej firmie pojawia się tam, gdzie toczy się bieżąca dyskusja.
Pojawiamy się z naszymi komentarzami
tam, gdzie są Twoi przyszli klienci
Zawsze przykładamy wagi do tego, by informacja o Twoim produkcie była odpowiedzią na zapytania internautów. Informujemy o właściowściach produktów, usługach, a także jesteśmy doradcami w wielu kwestiach. Twój produkt = odpowiedź na konkretny problem.
Skutecznie budujemy świadomość
i pozytywny wizerunek Twojej firmy
Wpisy są zawsze pozytywne, ale także merytoryczne. Ukazujemy Twoją firmę w korzystnym świetle, tym samym ciągle budując jej obecność w świadomości potencjalnych i obecnych klientów.
Raportujemy, monitorujemy
i konsultujemy nasze działania z Tobą
Każdy klient na starcie kampanii otrzymuje wgląd do raportu online z wpisami. Tym samym może na bieżąco śledzić postępy nad naszymi działaniami, przesyłać swoje sugestie i wskazówki. Z nami trzymasz rękę na pulsie marketingu swojej firmy.
Monitorujemy, co i gdzie
piszą o Twojej firmie
Marketing szeptany wiąże się ze stałym monitoringiem wizerunku firmy w Internecie. Oferujemy monitoring na wybraną frazę kluczową. Dlaczego to takie ważne? Siłę marki determinują często opinie klientów. Badając swój wizerunek jesteś wszędzie tam, gdzie są Twoi obecni i potencjalni klienci. Internet to ogromny rynek dla Twoich produktów oraz usług. Daj się poznać internautom z jak najlepszej strony.
Jak działamy?
  • Wpisujemy frazę kluczową.
  • Znajdujemy strony ze wzmiankami na temat Twojej marki oraz branży.
  • Udzielamy się tam, gdzie dyskusja toczy się na bieżąco – tym samym wspieramy Twoją sprzedaż.
  • Kreujemy pozytywny wizerunek Twojej marki.

Monitoring pozwala także na wykrywanie negatywnych komentarzy i kryzysów nt. Twojej marki.
W takich przypadkach również reagujemy, a wszystkie działania konsultujemy z Tobą!
ZAMÓW DARMOWĄ ANALIZĘ TWOJEJ STRONY W SIECI
Interesuje Cię co piszczy w branżowej trawie? Czy o Twojej firmie piszą dobrze czy źle? Zamów całkowicie darmową analizę Twojej firmy w Internecie! Podaj wymagane dane, a my zajmiemy się resztą.