Pozycjonowanie

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę, że oprócz dbania o jakość oferowanych produktów powinien też zadbać o to, aby klienci dowiedzieli się o jego biznesie. Możesz mieć najlepsze produkty, ale jeżeli nikt nie odwiedzi strony Twojej działalności niczego za jej pośrednictwem nie sprzedasz.
Jedną z najbardziej efektywnych technik zwiększania oglądalności na serwisach internetowych jest pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki tej metodzie nawet niewielkie strony www mogą zyskać tysiące wejść w skali miesiąca – co za tym idzie nowych klientów.


Skuteczne pozycjonowanie to sukces dla Twojej firmy

przyjazny interfejs Gwarancja wysokiej pozycji
dopasowany kod Płatność tylko za efekty
wzrost sprzedazy Atrakcyjne plany abonamentowe
firma google

Cena pozycjonowania zależy w dużym stopniu od poziomu konkurencyjności słów, na które ma być pozycjonowany dany serwis. Dlatego jeżeli chcą Państwa wykonać wyceny swojego serwisu zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza. Przygotowaliśmy pakiety dla firm oferujących swoje usługi lokalnie:

Pakiet lokalny Pakiet biznes Pakiet max
Ilość pozycjonowanych fraz 5 fraz* 10 fraz* 10 fraz**
Pomoc w doborze słów kluczowych tak tak tak
Audyt strony internetowej tak tak tak
Cena netto 249 zł netto 399 zł netto 799 zł netto

* frazy lokalne do 3 000 000 wyników wyszukiwania.
** frazy lokalne do 10 000 000 wyników wyszukiwania.

Dodatkowe informacje do wszystkich abonamentów


Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie szerokie (long tail - „długi ogon”) jest metodą pozycjonowania strony, która obejmuje większe ilości rozbudowanych fraz kluczowych z naciskiem na te, które są rzadziej wyszukiwane przez użytkowników internetu. Internauci coraz częściej wyszukują w Google dokładniejsze wyrażenia/zapytania i oczekują bardzo precyzyjnych wyników. W taki sposób powstaje „długi ogon” czyli kilkuwyrazowe frazy. Bardzo często pozycjonowanie kilkuset słów niszowych owocuje większym ruchem na stronie niż kilkunastu słów ogólnych. Pozycjonowanie long-tail jest szczególnie istotne dla sklepów internetowych i portali posiadających wiele podstron. Dzięki szerokiemu systemowi pozycjonowania Państwa strona może zyskać wysokie pozycje w wyszukiwarkach dla kilkuset czy nawet kilku tysięcy słów związanych z Waszą ofertą.


długi ogon

Skontaktuj się z nami

Konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje Tobie korzystną ofertę.