facebook
Reklamy facebook

Reklamy Facebook Ads to skuteczny sposób dotarcia do klientów

W dobie social media i wszechobecnych reklam, Facebook Ads to nie tylko skuteczne, ale także efektywne narzędzie promocyjne. Pozwala docierać do klientów z komunikatem reklamowym, ofertą specjalną, video czy postami karuzelowymi. Już teraz możesz dotrzeć do swoich klientów za kilka złotych!

Większa ilość polubień Dzięki reklamom możliwe jest zwiększenie liczby polubień fanpage’a i zaangażowania fanów.
Większa ilość komentarzy Reklamy pozwalają poznać zachowania i preferencje Twojej grupy docelowej.
Większa ilość udostępnień Klienci sami udostępniają Twoje reklamy. Zwiększa to szansę na konwersję zakupową!
Większa ilość interakci Poznaj swoich klientów, dzięki emocjom wyrażanym przez Facebook emoji!
KREACJA

Napiszemy nie tylko skuteczny i przyciągający uwagę komunikat reklamowy, ale także dobierzemy odpowiednie zdjęcie czy grafikę. Każdy tekst jest budowany w oparciu o insight konsumencki i brief od klienta. Nasze reklamy są spójne z wizerunkiem firmy, a język komunikacji dostosowany do konkretnej grupy docelowej.

TARGETOWANIE

Z Twoją pomocą i dzięki znajomości własnych klientów, konfigurujemy i optymalizujemy ustawienia reklamowe. Wybieramy grupę docelową wg następujących kryteriów: płeć, wiek, lokalizacja, zainteresowania. Pomagamy w wyborze celu reklamowego: polubienia fanpage’a, polubienia postu, konwersja, zasięg. Przeprowadzamy także wstępną symulację reklamy w korelacji: grupa docelowa/budżet.

SKUTECZNA REKLAMA FACEBOOK

Reklamy Facebook Ads pozwalają na skuteczne dotarcie z ofertą firmy do klientów. Zwiększają także ruch na stronie, zaangażowanie na fanpage’u i budują jego zasięg. Tym samym promocja Twojej firmy stanie się jeszcze łatwiejsza. Teraz w prostszy sposób możesz określić cele i budżet marketingowy.