Sklepy internetowe Poznań | CleverAgency
Sklepy internetowe

Zaprojektujemy sklep dostosowany do Twoich potrzeb. Poznaj nasz proces projektowy i umów się na spotkanie
1. Makieta i Funkcjonalności

Podobnie jak w przypadku handlu tradycyjnego, każdy sklep internetowy ma swoje specyficzne wymagania. Wynika to zarówno z procesów logistycznych zachodzących w przedsiębiorstwie jak i specyfikacji samego produktu. Inne potrzeby ma sklep z produktami spożywczymi inne z markową odzieżą.

Czynników, które wpływają na wymagania dotyczące handlu elektronicznego jest więcej. Aby poznać Państwa potrzeby i zaproponować rozwiązania, które je zaspokoją organizujemy spotkanie lub warsztaty. Wynikiem naszego spotkania jest opis dzialania sklepu i makieta z najważniejszymi funkcjonalnościami.

2. Przygotowanie layoutu

W oparciu o makiety i opis funkcjonalności, które zostały przygotowane podaczas spotkania, nasze studio graficzne przygotowuje dla Państwa projekt graficzny sklepu internetowego. Projekt obejmuje najważniejsze podstrony sklepu takie jak: strona główna, karta produktu czy listing produktów.
Projekt przedstawia jak będą wyglądać poszczególne strony sklepu ale też jak będą zachowywać się jego elementy np. co się wydarzy po kliknięciu w przycisk.

Dzięki temu na etapie projektu można dokonać ewentualnych zmian w wyglądzie i działaniu poszczególnych elementów sklepu.

3. Kodowanie projektu

Po akceptacji layoutu sklepu internetowego następuje proces kodowania maski do działającej w pełni funkcjonalnej wersji.
Podczas przygotowywania sklepu korzystamy z najnowszych technologii takich jak HTML5 i biblioteki JavaScript. Kodowanie przeprowadzone jest w oparciu o responsywne frameworki, dzięki czemu strona dostosowuje się do rozdzielczości ekranu. Pozwala to na korzystanie ze sklepu zarówno z telefonu jak i tabletów.

4. Uruchomienie sprzedaży

Ostatnim etapem przed uruchomieniem sklepu jest jego konfiguracja. Sklep powinien zostać zatowarowany, konieczne jest dodanie opisów i spełnienie wymagań informacyjnych takich jak "Regulamin sklepu" czy obowiązki informacyjne związane z RODO.

Na tym etapie integrowane są również systemy platności, obsługa kurierska i inne integracje okreslone w umowie.

Korzystaj z e-sklepu na każdym urządzeniu

Nasz system działa na urządzeniach mobilnych

Integracje ułatwiające sprzedaż

Nasz sklep umożliwia integracje z zewnętrznymi aplikacjami.

Agencja CleverAgency od kilku lat wspiera rozwój branży cateringu dietetycznego. Pierwszym zrealizowanym projektem i w dalszym ciągu rozwijanym jest Kapitan-Cook.pl. System zamówień został zsynchronizowany z drukami kurierskimi, a w procesie zamówienia wykorzystano uproszczony kalendarz jak również szybkie logowanie przez Facebooka. Dodatkowo został stworzony system lojalnościowy dla nowych klientów. Każda nasza platforma jest dopasowana do potrzeb Państwa firmy oraz posiada indywidualny projekt graficznym.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nasz sklep jest bezpieczny i przyjazny w użytkowaniu.

Sklep w wersji responsywnej, dostosowany do korzystania z telefonu i innych urządzeń mobilnych.

Intagracja z najpopularniejszymi narzędziami z możliwością rozbudowy integracji przez API.

Narzędzie, które chroni dane twojego biznesu i twoich klientów. Dostosowany do przepisów RODO.

Sklep optymalizowany do prowadzenia skutecznych działań SEO w wyszukiwarkach internetowych.

PRZECZYTAJ REKOMENDACJE

Opinie naszych Klientów

ZOBACZ NASZE REALIZACJE E-COMMERCE

Wybrane projekty sklepów internetowych

Skontaktuj się z nami

Konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje Tobie korzystną ofertę.