Blogi firmowe, prowadzenie bloga firmowego | CleverAgency

Prowadzenie bloga firmowego


Firmowe blogi stały się ostatnio jednym z bardziej popularnych sposobów na zdobycie konsumentów w sieci. Umożliwiają wejście w interakcję z czytelnikami i wpływają na kreowanie wizerunku firmy. Stanowią miejsce, gdzie swobodnie można wyrazić ideę Państwa działalności. Internauta szuka darmowej wiedzy, pomocy, odpowiedzi na nurtujące go pytania. Jeżeli znajdzie je u Państwa na blogu zdecydowanie szybciej zaufa Waszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu. Prowadzenie bloga zwieksza świadomość marki i jej rozpoznawalność. Otwierają się Państwo na szersze audytorium - zwiększa to możliwość pozyskania nowych klientów.


Pakiet 1
499 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Pakiet 2
699 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Pakiet 3
Wycena
indywidualna
Zapytaj o szczegóły

Zalety prowadzenia Bloga:

Wykreuje wizerunek specjalisty
Wesprze działania SEO
przyciągnie nowych klientów
Zwiększy sprzedaż
Sprawdź również ofertę marketingu szeptanego Marketing szeptany jest świetnym narzędziem wspomagającym działanie ochrony przed czarny PR-rem

Agencja Interaktywna CleverAgency oferuje tworzenie oraz profesjonalne prowadzenie blogów firmowych w wyznaczonej tematyce. Przeprowadzamy analizę potrzeb firmy i określamy cel, jaki chcą Państwo poprzez prowadzenie bloga, osiągnąć. Nasi copywriterzy redagują autorskie artykuły i wyszukują do nich odpowiednie zdjęcia. Gwarantujemy ciekawe i poprawne merytorycznie teksty. Opieramy się naszej wiedzy i wyszukanych materiałach, jak również wszelkich informacjach i sugestiach uzyskanych od Państwa. Dbamy o to, by teksty na blogu pojawiały się regularnie i odpowiadamy na wpisy czytelników. Blog firmowy jest skutecznym narzędziem do promocji oraz elementem budowania wizerunku firmy. Agencja stworzy dla Państwa blog, który będzie cieszył się zainteresowaniem obecnych klientów, ale również przyciągnie nowych.