facebook

Marketing szeptany

Konsumenci dużo większym zaufaniem darzą informacje i opinie o produktach i firmach znalezione w Internecie i napisane przez obce osoby, niż tradycyjnym formom reklamy. W tym właśnie tkwi siła marketingu szeptanego. Wywołuje on u internautów pozytywne rekomendacje dotyczące produktów czy usług oferowanych przez firmę. Dzięki kampanii marketingu szeptanego Twoja firma będzie „na językach” internautów.Marketing szeptany to doskonałe narzędzie do:

Zapoznania internautów z produktem lub usługą
Poznania opinii o firmie, produkcie czy usłudze
Wzmocnienia pozytywnego wizerunku
Nawiązania relacji z Internautami
Pozyskiwania linków zewnętrznych
Sprawdź również usługę ochrony przed czarnym PR-em Negatywne komentarze odstraszają potencjalnych Klientów, dlatego zadbaj już dziś o opinię o firmie w sieci.

Opinie, które krążą o firmie są ważnym elementem przy podejmowaniu decyzji o współpracy z danym przedsiębiorstwem. Często rekomendacje, które potencjalni klienci znajdują w sieci są kluczowe. Opinie o firmach można znaleźć na forach internetowych, w portalach społecznościowych, bądź w porównywarkach cen. Wszystkie sa niezwykle ważne, bo tworzą wizerunek firmy. Marketing szeptany to doskonałe narzędzie do komunikacji z klientami. Dzięki niemu budowanie wizerunku firmy będzie łatwiejsze. Agencja social media prowadzi monitoring sieci, który pozwala na wyłapywanie nawet tych negatywnych komentarzy i odpowiadanie na nie.