Generowanie leadów


Jak pozyskujemy leady?

Do pozyskiwania leadów wykorzystujemy najbardziej skuteczne narzędzie w Polsce, czyli bazę użytkowników Linkedin. Kontaktujemy się wyłącznie z osobami które należą do Twojej grupy docelowej. Każda wysłana wiadomość jest spersonalizowana a sama usługa realizowana jest przez naszych specjalistów. Nie korzystamy z botów!

Ile kosztują nasze leady?

100 kontaktów

Zapłacisz 299 zł miesięcznie

200 kontaktów

Zapłacisz 499 zł miesięcznie

300 kontaktów

Zapłacisz 699 zł miesięcznie

Oblicz koszt pozyskwania kontaktów na Linkedinie:

Łączny koszt:
Strony zawierają umowę starannego działania, a nie rezultatu. Symulacja wskazuje zatem na prognozę możliwego zysku, a nie gwarantują go.

Dlaczego warto pozyskiwać leady na Linkedin?

Koszt usługi zaczyna się od 299 zł

Miesięczny raport

Terminowe wykonanie

Dobór grupy docelowej

Gwarancja realizacji w terminie

Spersonalizowane wiadomości

Kontakt ze specjalistą od Linkedina

Jasne zasady, widoczne efekty

Brak dodatkowych prowaizji za pozyskanie

Pytania i odpowiedzi

Jak nawiązać współpracę?

Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz kontaktowy, a następnie nasz opiekun skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły współpracy. Kontakt nastąpi do 1-2 dni roboczych.

W jaki przebiega generowanie leadów?

W ramach współpracy z naszą agencją, pozyskujemy leady następujących źródeł:

  • Komunikator Linkedin;
  • Wiadomości na skrzynce inmail LinkedIn;
  • Kontakt przez stronę firmową na LinkedIn
  • Nawiązanie personalnego kontaktu z profilem kandydata

Dobór grupy docelowej ustalamy nasze w porozumieniu z klientem.

Dla jakiej branży generowane są leady?

Zajmujemy się pozyskiwaniem leadów dla każdej branży. Grupę docelową odbiorców ustalamy zawsze indywidualnie. Posiadamy już doświadczenie w generowaniu leadów dla branż: finanse, ubezpieczenia, fotowoltaika, usługi IT, medycyna, i inne.

Czy otrzymam raport ze zrealizowanej usługi?

Tak. Raporty wysłane są zawsze koniec miesiąca abonamentowego.

Jak dobierana jest grupa docelowa dla leadów?

Grupę docelową ustalamy zawsze w porozumieniu z klientem. Zadaniem dedykowanego opiekuna, jest dobór takich filtrów na LinkedIn-nie aby możliwe najlepiej dobrać segment potencjalnych odbiorców.

Jak jest koszt generowania leadów

W ramach usługi na generowanie leadów oferujemy 3 pakiety cenowe:

  • 100 spersonalizowanych wiadomości mies. - 299zł netto;
  • 200 spersonalizowanych wiadomości mies. - 499zł netto;
  • 300 spersonalizowanych wiadomości mies. - 699zł netto.

Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej oferty na generowanie leadów. W tym celu prosimy o kontakt z naszą agencją.

Czy agencja umawia leada na spotkanie?

W standardowym modelu współpracy, agencja zadba o to aby przekazany lead był zainteresowany spotkaniem, jednak ustalenie konkretnej godziny i dnia jest po stronie zleceniodawcy.

Czy otrzymam fakturę vat?

Tak, faktura wystawiana jest na usługę marketingową, zawsze na koniec miesiąca abonamentowego.

Czy jest podpisywana umowa z agencją?

Tak, umowa jest podpisywana na czas nieokreślony i można ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Czy można otrzymać indywidualną ofertę?

Tak. Poza przedstawioną na tej stronie ofertą pakietową (299-699zł netto mies.), możemy przygotować ofertę indywidualną. W tym celu prosimy o kontakt.

Czy do współpracy zostanie przydzielony opiekun?

Tak. Każdy z naszych klientów jest obsługiwany przez dedykowanego opiekuna.

Jakie są korzyści z pakietu za 299 zł?

W ramach pakietu podstawowego, oferujemy usługę generowania leadów, polegającą na wysłaniu 100 spersonalizowanych wiadomości miesięcznie do wybranej grupy docelowej na portalu LinkedIn.

Czy agencja ustala ze mną treść wysłańcy wiadomości?

Tak. Treść wysyłana do potencjalnych leadów, zawsze jest konsultowana ze zleceniodawcą. Na początku współpracy opiekun, przygotuje kilka możliwych wariatów wiadomości i prześlę je do Twojej akceptacji.

Czy agencja może również prowadzić mój profil na LinkedIn?

Tak. Oferta na prowadzenie profilu na LinkedIn jest dostępna tutaj.

Czy agencja pobiera dodatkowe prowizje za wynik?

Nie. Agencja pobiera wyłącznie wynagrodzenie za miesięczny abonament (299-699 zł netto).

Jak mogę się skontaktować z agencją?

Na 3 sposoby:

  • Mailowo: biuro@cleveragency.pl;
  • Telefonicznie: +48 731 987 000;
  • Odwiedzając nasze biuro.;

Istnieje również możliwość przeprowadzenia spotkania on-line (Zoom / Teams).

Kiedy można rozpocząć współpracę?

W dowolnym momencie. Do rozpoczęcia współpracy wystarczy nam podpisany skan lub zdjęcie umowy na maila.

Generowanie leadów B2B na Linkedin

Umiejętność zastosowania dostępnych narzędzi w celu osiągania określonych celów i wynikających z nich korzyści jest jedną z kluczowych kompetencji na każdym poziomie zarządzania. Jeśli chodzi o generowanie i pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B, do najlepszych miejsc w tym celu należy Linkedin – założony w 2002 r. serwis społecznościowy o profilu biznesowo-zawodowym. Medium należące od 2016 r. do Microsoftu zrzesza ok. 750 milionów użytkowników z większości krajów na świecie, a tym samym tworzy bazę, która pozwala na znalezienie potencjalnych klientów do współpracy. Nasi specjaliści skutecznie realizują to zadanie na Twoje zlecenie!

Tworzymy spójne z profilem Twojej działalności strategie zorientowane na generowanie i pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B na Linkedin. Precyzyjnie dobieramy grupę docelową i kierujemy do niej starannie przygotowany przekaz, aby zachęcić do Twojej oferty. Z teorii i praktyki wiemy, jakie metody i techniki stosować, aby nawiązać kontakt biznesowy, który może stać się początkiem owocnej, długotrwałej i zyskownej dla obu stron współpracy.

Co to jest lead sprzedażowy?

Najprościej rzecz ujmując, lead sprzedażowy B2B można zdefiniować jako osoby, firmy czy inne podmioty, które są gotowe do skorzystania z Twoich produktów czy usług. Nasze zadanie polega na generowaniu ich listy i pozyskiwaniu informacji na ich temat z serwisu społecznościowego Linkedin, dzięki czemu możesz się nimi posłużyć w swoich kampaniach reklamowych i marketingowych. Dajemy Ci szansę na rozwój biznesu poprzez poszerzanie bazy potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

Pozyskiwanie leadów sprzedażowych B2B to istotny element funkcjonowania działów i specjalistów od marketingu. Prawidłowe wykonanie prac związanych z ich generowaniem na Linkedin to zadanie dla fachowców z doświadczeniem, którzy tworzą zespół naszej firmie. Jeśli poszukujesz wsparcia w tym zakresie i chcesz zainwestować w sprzedaż, pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Na czym polega pozyskiwanie leadów?

Kluczowym elementem procesu pozyskiwania i generowania leadów sprzedażowych B2B na Linkedin jest dokładne określenie grupy docelowej, do której kierujesz swoje produkty czy usługi. Skąd pochodzą, gdzie mieszkają, ile mają lat, czym się interesują, czym się zajmują i do jakich grup społecznych należą Twoi potencjalni klienci? To tylko część pytań, na które poszukujemy odpowiedzi przed rozpoczęciem współpracy. Ich znalezienie pozwala na precyzyjne dobranie narzędzi służących następnie do pozyskania kontaktu do potencjalnego klienta, co otwiera drogę do współpracy i owocnej sprzedaży.

Korzystamy ze skutecznych narzędzi umożliwiających sprawne pozyskanie zainteresowania użytkowników serwisu społecznościowego Linkedin, a wszystkie czynności nadzorują kompetentni specjaliści, którzy wiedzą, czym są sprzedażowe leady B2B i jak powinno przebiegać ich generowanie oraz pozyskiwanie. Każde nasze działanie jest spójne z profilem Twojej oferty i przede wszystkim atrakcyjne w formie oraz przekazie, a dzięki temu efektywne. Nawiąż współpracę i przekonaj się o tym osobiście!