facebook
Sprzedaż na Allegro

Dla osób robiących zakupy na Allegro czynnikiem decydującym o zakupie nie zawsze jest jedynie cena i jakość. Często decyzje o zakupie zapadają pod wpływem ciekawej prezentacji produktu. Estetycznie wyglądająca aukcja i odpowiednio wyeksponowany produkt przyciągają Klientów i tym samym zwiększają sprzedaż. Profesjonalny szablon Allegro stworzony z myślą o konkretnym produkcie nie tylko zwiększa zainteresowanie aukcją, ale także tworzy profesjonalny wizerunek sprzedającego. Przejrzysta oferta zwiększa wiarygodność i prestiż sprzedawcy.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania szablonów Allegro. Zachwyć obecnych Klientów i przyciągnij nowych! Dzięki przejrzystej szacie graficznej Twoi Klienci będą mogli lepiej zapoznać się z oferowanym produktem i chętniej go kupią, a Ty będziesz cieszył się profesjonalnym wizerunkiem i większymi zyskami.


Szablony, które zwiększają Twoją sprzedaż w serwisie Allegro.pl

przyjazny interfejs Przyjazny interfejs i atrakcyjny wygląd
dopasowany kod Kod dopasowany do standardów Allegro
wzrost sprzedazy Wzrost konwersji = wzrost sprzedaży
Sprzedaż w serwisie Allegro.pl

Pakiet start Pakiet pro Pakiet super sprzedawca
Ilość szablonów w pakiecie 1 2 3
Pakiet graficzny tak tak tak
Wdrożenie HTML tak tak tak
Cena netto 599 zł netto 999 zł netto 1399 zł netto

Szablon Allegro to


Przykładowe szablony Allegro


Wystawianie aukcji Allegro Zajmiemy się profesjonalnie kompleksową obsługą Twoich aukcji na Allegro, abyś zwiększył swoją sprzedaż i zdobył przewagę nad konkurencją

Oferujemy całościową obsługę allegro obejmującą wystawianie aukcji i ich codzienne aktualizacje. Zapewniamy również stałą opiekę nad Twoimi aukcjami i ich treścią. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi. Pozwolimy Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć sprzedaż poprzez aktywne i systematyczne działania na allegro. Nie pozwól wyprzedzić się konkurencji! Opierając się na naszym doświadczeniu, dobierzemy najlepszą strategię, abyś zyskał jak najwięcej.