facebook

Ochrona przed czarnym PR-em


Każdego dnia na forach internetowych, blogach, portalach społecznościowych czy w porównywarkach cenowych pojawiają się setki opinii dotyczących firm, produktów, usług czy poszczególnych pracowników. Z badania „Trust in Advertising wynika, że aż 70% Internautów kieruje się opinią znalezioną w sieci, dlatego nie można lekceważyć komentarzy pojawiających się w Internecie. Zła reputacja może nie tylko zniechęcić potencjalnych Klientów, ale również doprowadzić do upadku firmy.


Pakiet 1
199 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Pakiet 2
299 zł netto
Zapytaj o szczegóły
Pakiet 3
399 zł netto
Zapytaj o szczegóły

Ochrona przed czarnym PR-em to doskonałe narzędzie do:

Codzienny monitoring opinii
Konsultacja odpowiedzi ze sklepem
Profesjonalny copywriting
Ochrony przed czarnym PR-em konkurencji
Wejście w dialog z klientami
Sprawdź również ofertę marketingu szeptanego Marketing szeptany jest świetnym narzędziem wspomagającym działanie ochrony przed czarny PR-rem

Czarny PR prowadzony przez konkurencję jest bardzo szkodliwym działaniem wpływającym na wizerunek firmy. Negatywne komentarze na forach, złe opinie w porównywarkach cenowych i liczne pomówienia potrafią zniszczyć reputację nawet najbardziej renomowanej firmy. By ustrzec się przed negatywnym PR-em niezbędny jest codzienny monitoring Internetu pod kątem nowych informacji pojawiających się na temat firmy. Szybka reakcja na niepochlebną opinię, może uratować całą sytuację i tym samym wizerunek firmy. Komentarze dodawane przez niezadowolonych klientów często są niezgodne z rzeczywistością, dlatego warto odpowiadać na nie regularnie. Ochrona przed czarnym PR zapewni Państwa firmie dobrą reputację w Internecie.