O nas | CleverAgency

O nas

W dzisiejszych czasach Internet pełni funkcję komunikacyjną, ale przede wszystkim w niezawodny sposób pozwala zaistnieć w sieci. Jest jednym z najlepszych miejsc do wypromowania swojej firmy. Zdając sobie sprawę z możliwości jakie niesie za sobą Internet powstała agencja Interaktywna CleverAgency. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu nie tylko stworzyć internetowy odpowiednik Państwa działalności, ale przede wszystkim zaistnieć w sieci i dotrzeć do jak największego grona klientów.

Project Manager Przemek

Ma głowę pełną pomysłów, tylko czasem brak czasu na ich realizację :). Prywatnie zapalony rowerzysta i miłośnik wędrówek górskich.

Specjalista ds. Public Relations Julia

Dba o dobry wizerunek Klientów, co pozwala jej na realizowanie własnych zainteresowań. Śledzi marketingowe nowinki i pochłania tony książek rocznie. Agencyjny specjalista od mediów społecznościowych. Po pracy relaksuje się podczas wycieczek rowerowych.

Specjalista ds. obsługi klienta Klaudia

Od lat zajmuje się różnego rodzaju Klientami. Potrafi nawiązać długotrwałą więź z klientem, co sprawia, że współpraca zawsze jest owocna. Doświadczenie w marketingu internetowym pomaga jej w przygotowaniu skutecznych kampanii dla Klientów. W wolnej chwili pakuje walizki i zwiedza świat.

Webdesigner / Grafik Damian

Jego koncepcje wizualne od samego początku zachwycają naszych klientów Komputerowe programy graficzne obsługuje z zamkniętymi oczami, a kolory dobiera z ogromna precyzją. W wolnych chwilach gotuje tworząc cuda na talerzu.

Specjalista FacebookADS i GoogleADS Marcin

Konfiguracja reklamy to dla niego pestka z makiem. Od zawsze był dobry z matmy więc statystka to jego drugi świat. Na co dzień bardzo pozytywnie nastawiony do życia. Jego motto: Carpe diem :)

Copywriter / Redaktor treści Paweł

Panele administracyjne stron i sklepów nie mają przed nim tajemnic. Zawsze dba o szczegóły i poprawność wprowadzanych danych. Jego dokładność przekłada się na sukcesy w ulubionych sportach - darcie i bilardzie. Z zamiłowania zajmuje się także moderacją znanych forów internetowych.

Webmaster / informatyk Konrad

Od zawsze jego pasją były komputery. Projektowanie tworzenie i zarządzanie stronami www to jego konik. specjalistyczna wiedza, pracowitość i doskonała organizacja pracy czynią go profesjonalistą.CleverAgency - Skuteczne generowanie leadów na LinkedIn.