O nas

W dzisiejszych czasach Internet pełni funkcję komunikacyjną, ale przede wszystkim w niezawodny sposób pozwala zaistnieć w sieci. Jest jednym z najlepszych miejsc do wypromowania swojej firmy. Zdając sobie sprawę z możliwości jakie niesie za sobą Internet powstała agencja Interaktywna CleverAgency. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu nie tylko stworzyć internetowy odpowiednik Państwa działalności, ale przede wszystkim zaistnieć w sieci i dotrzeć do jak największego grona klientów.

Project Manager Przemek

Ma głowę pełną ciekawych pomysłów. Ambitny, uśmiechnięty i wiecznie zabiegany. Stworzył prestiżową Agencję Interaktywną, jednak to tylko jeden z jego sukcesów. Natura kabaretowa z czasów studiów odcisnęła na nim swój ślad, co przekłada się na wyjątkowo miłą atmosferę w pracy.

Specjalista ds. Public Relations Julia

Dba o dobry wizerunek Klientów, co pozwala jej na realizowanie własnych zainteresowań. Śledzi marketingowe nowinki i pochłania tony książek rocznie. Agencyjny specjalista od mediów społecznościowych. Po pracy relaksuje się podczas wycieczek rowerowych.

Specjalista ds. obsługi klienta Patrycja

Od lat zajmuje się różnego rodzaju Klientami. Potrafi nawiązać długotrwałą więź z klientem, co sprawia, że współpraca zawsze jest owocna. Doświadczenie w marketingu internetowym pomaga jej w przygotowaniu skutecznych kampanii dla Klientów. W wolnej chwili pakuje walizki i zwiedza świat.

Webdesigner / Grafik Damian

Jego koncepcje wizualne od samego początku zachwycają naszych klientów Komputerowe programy graficzne obsługuje z zamkniętymi oczami, a kolory dobiera z ogromna precyzją. W wolnych chwilach gotuje tworząc cuda na talerzu.

Specjalista GoogleSEO i AdWords Piotrek

Zasób wiedzy, który posiada na temat procesów zachodzących w Internecie jest ogromny, dzięki czemu nie ma żadnych problemów w wynoszeniu stron naszych klientów na szczyty wyszukiwarek. Profesjonalista w każdym calu. Pasjonat sportów motorowych.

Copywriter / Redaktor treści Paweł

Panele administracyjne stron i sklepów nie mają przed nim tajemnic. Zawsze dba o szczegóły i poprawność wprowadzanych danych. Jego dokładność przekłada się na sukcesy w ulubionych sportach - darcie i bilardzie. Z zamiłowania zajmuje się także moderacją znanych forów internetowych.

Webmaster / informatyk Konrad

Od zawsze jego pasją były komputery. Projektowanie tworzenie i zarządzanie stronami www to jego konik. specjalistyczna wiedza, pracowitość i doskonała organizacja pracy czynią go profesjonalistą.