Instagram – przydatne aplikacje

Instagram sam w sobie jest jedną z najpopularniejszych platform, gdzie użytkownicy mogą publikować swoje zdjęcia i dzielić się nimi z szeroko pojętą publiką. Instagram umożliwia nam zarówno publikowanie swoich zdjęć, nawiązywanie kontaktów z ludźmi z całego świata, jak i jest dobrym sposobem na zarobek. Nie zawsze łatwo jest się wybić, mając tak liczną konkurencję, a co dopiero dopilnować wszystkich szczegółów samemu.

Jak więc ułatwić sobie prace na Instagramie? Oto kilka pomocnych aplikacji, które pomogą w podbiciu Instagramowego świata.

7910370882_39d180fb66_z

Którą aplikację wybrać na początek?

Instagram to platforma stworzona głównie do publikowania zdjęć, to właśnie ich jakość zależy od tego jaką liczbę obserwujących uzyska nasz profil. W przypadku, gdy nie czujesz się dobrze w roli fotografa ani nie dysponujesz profesjonalnym sprzętem, nie masz się o co martwić. VSCO to darmowa aplikacja umożliwiająca zarówno podstawową edycję zdjęć jak i tą bardziej zaawansowaną. Wszystko to za pomocą naszego smartfona, którego przyznajmy, mamy zawsze pod ręką. Kolejną darmową aplikacją jest Snapseed. Podczas, kiedy Instagram umożliwia jedynie nadanie filtra na całe zdjęcie, Snapseed robi to za pomocą pędzla. Dzięki niemu z łatwością możemy udoskonalić, każdy nawet najmniejszy szczegół. Znajdziemy w nim również wiele szablonów, które zaoszczędzą nasz czas.

Aplikacje ułatwiające sprzedaż

Instagram to również świetny pomysł na biznes i zarobienie nie małych pieniędzy. W celu ułatwienia nam aktywnej sprzedaży stworzona została aplikacja Foursixty. Umożliwia ona dodawanie linków, które przekierowują naszych obserwujących bezpośrednio do produktu. Również Like2have.it pozwala na tworzenie linków do produktów podpiętych do naszej strony. Te aplikację wymakają od nas nakładu finansowego, lecz szybko zwracają swoją wartość. Hootsuite czy Later to dobry sposób na planowanie swoich postów w social mediach. Dzięki tym aplikacją możemy być spokojni o regularność oraz posiadać pełną kontrolę podczas publikacji. Jeśli chcemy opublikować dany post za trzy dni, nie wchodząc na platformę, nic prostszego. Aplikację pozwalają na wyprzedzone planowanie naszych postów.

Sprawdź ofertę: Prowadzenie Instagrama.

Poprzedni Wpis
Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *